"Ragnarok", czyli nordycki koniec świata (ZWIASTUN)

W sieci pojawił się pełny zwiastun norweskiego filmu przygodowego pt. "Ragnarok", którego tematem jest nordycka mitologia. Film wchodzi do kin w USA w październiku.

Bohaterem filmu jest archeolog Sigurd Svendsen, badacz okrętu wikingów, Oseberga. Na statku jest tylko jedna inskrypcja w runach, którą udaje się odczytać. Głosi ona "człowiek wie mało" . Sigurd ma teorię, że znalezisko może pozwolić rozwikłać zagadkę Ragnaroku, czyli mitologicznego końca świata. Kiedy przyjaciel po fachu znajduje podobne runy na północy Norwegii, Sigurd jest przekonany, że natrafili na mapę skarbu. Rusza ekspedycja, która doprowadzi naukowców na pograniczne pustkowie Norwegii i Rosji. Tutaj Sigurd odczyta wreszcie przerażające przesłanie run.

Za kamerą Mikkel Sandemose. W rolach głównych: Pĺl Sverre Hagen, Nicolai Cleve Broch, Bjřrn Sundquist i Sofia Helin. Jest to amerykański zwiastun promujący październikowy debiut w kinach.

25.09.2013, 13:24 |

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. FilmTok wydawany jest przez Grupa Wirtualna Polska S.A. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu | Zwiastuny Kontakt: http://pomoc.o2.pl/formularz.html?serwis=inne | Reklama | Polityka prywatności | Film.wp.pl